pondělí, 30. července 2012

Dnes byl první všední den tábora, proto jsme den začali rozcvičkou. Po snídani jsme postupně absolvovali závod jednotlivců Co jsem. Pomocí otázek ano-ne jsme zjišťovali, co za ovoce nebo zeleninu představujeme. Během tohoto jsme soupeřili s ostatními agenturami o peníze potřebné k nákupu součástek. Získali jsme první plány pohonu stroje času a zahájili práce na výrobě. Své tajné technologie střežíme jako oko v hlavě před zvědavými zraky konkurence.

Kolem oběda nad námi přešla malá přeháňka, která zkončila tak náhla jak přišla. Plány jsme kvůli počasí měnít vůbec nemuseli.

1/4
2/4
pondělí, 30. července 2012

Po obědě jsme dopsali dopisy domů. Se startovními čísly jsme se vydali hledat pošťáky, kteří nám pomohli dopisy doručit na správnou poštu. Můžete se tedy doma těšit na naše psaní.

Po krátkém odpočinku jsme se vydali do lesa na hru nazvanou bomby. Každá agentura bránila vymezené území a zároveň útočila na ostatní. Zvítězili ti, kteří nejlépe stíhali obojí. Postupně jsme si stanoviště prostřídali, protože každé mělo své výhody i nevýhody.

Večer jsme si zazpívali u ohně a přišla letošní první noční hra. Jmenovala se Světlušky a spočívala v co nejrychlejším nalezení světélek, která se po louce rozsvěcela.  

3/4

Unaveni po noční misi jsme ulehli ke spánku.

4/4