středa, 8. srpna 2012

Dnešní dopoledne jsme běhali závod jednotlivců - hádanky. Po trase jsme dostávali záludné otázky, na které jsme měli hledat odpověď. V první řadě šlo o počet správných odpovědí, až ve druhé řadě o čas.

Jako rychlovku před obědem jsme dostali svitek s informací, že se na jistém místě v okolí nachází rozsypaný poklad. Pouze jedna nejrychleji pracující agentura získala přilepšení do svého rozpočtu.

Odpoledne byla na programu  Cesta obětování. Agentury měly za úkol projít danou trasu. Háček byl však v tom, že ke splnění úkolů se musel vždy některý z agentů obětovat aby pomohl ostatním projít. Obětí bylo například svázání nohou, oslepnutí nebo přivázání ruky

1/6
2/6
středa, 8. srpna 2012

k tělu. S těmito zraněními museli agenti absolvovat celý zbytek závodu. O to těžší bylo pro ostatní přecházet přes další úseky, kde museli pomáhat zraněným kamarádům. Což přinášelo další oběti. Pro jednoho člověka byl k dispozici cestou lék, který ho zcela uzdravil. Bylo tedy potřeba rozmyslet tu správnou taktiku a vybírat na úkoly správné lidi.

Na konci jsme byli všichni uzdraveni a mise úspěšně dokončena.

Nyní zavírame stany a uleháme ke spánku.

3/6
4/6
středa, 8. srpna 2012
5/6
6/6